Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


AIMGRYNiA statistics - win: 7 draw: 0 lose: 0
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 main gaming !

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
knezevicoff




Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.10.2011

main gaming !  Empty
PočaljiNaslov: main gaming !    main gaming !  EmptyPet Okt 28, 2011 9:18 pm

ne mogu da dodam ss , nesto sere da 7 dana valjda ne mogu da stavljam linkove.

Nazad na vrh Ići dole
m1ds0n
Admin
m1ds0n


Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.10.2011
Godina : 28

main gaming !  Empty
PočaljiNaslov: Re: main gaming !    main gaming !  EmptyPet Okt 28, 2011 9:24 pm

Posalji mi na pm ili daj neki kontakt fb/msn da mi das ss i demo da ja objavim..
Nazad na vrh Ići dole
https://aimgrynia-tm.serbianforum.info
nkL
Gost




main gaming !  Empty
PočaljiNaslov: Re: main gaming !    main gaming !  EmptyPet Okt 28, 2011 11:13 pm

Imam malu primedbu ali NE TRAZIM DA PRODJEMO! Mislim da je ispala velika neprofesionalnost admina koji pri nasem rezultatu od 4:0 restartuje i vrati half na pocetno... Ponavljam ne trazim da prodjemo vec vam samo skrecem paznju Wink
Nazad na vrh Ići dole
m1ds0n
Admin
m1ds0n


Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.10.2011
Godina : 28

main gaming !  Empty
PočaljiNaslov: Re: main gaming !    main gaming !  EmptySub Okt 29, 2011 8:41 am

Decko a jesu li oni vodili na pocetku kada je puko server 4:0? I vodili ste 3:0 a ne 4 ! I ja se nebi javljao da imam 2 citera u timu Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://aimgrynia-tm.serbianforum.info
nkL
Gost




main gaming !  Empty
PočaljiNaslov: Re: main gaming !    main gaming !  EmptySub Okt 29, 2011 12:29 pm

Ahahahah e moj ti stvarno nemam reci. Sa takvima ne moze da se prica koji misle da odma imamo wh, zasto nas nisi banovao onda o.O ? Dacu ti linkove na yt nemoj da baljezgas za dzabe molim te Sad
Nazad na vrh Ići dole
m1ds0n
Admin
m1ds0n


Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.10.2011
Godina : 28

main gaming !  Empty
PočaljiNaslov: Re: main gaming !    main gaming !  EmptySub Okt 29, 2011 12:46 pm

Decko doso si tu da se zalis a nista ti po pravilima nije bilo! Kao prvo si dovodio druge igrace to znam 100% posto sam pre pocetkao bio u vasem tt timu i video sta pisete! Kao drugo kad sam pratio u specu ukljucio sma wh zato sam bio non steam i pratio... I kako trece jel on zna tacno gde igrac pa ga prati kroz zid nisanom ? Ni SpawN to nemoze ... I kao cetvrto nisma vas hteo ban zato sto ste i sa wh low likovi vas sabili .. Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://aimgrynia-tm.serbianforum.info
knezevicoff




Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.10.2011

main gaming !  Empty
PočaljiNaslov: Re: main gaming !    main gaming !  EmptySub Okt 29, 2011 1:54 pm

a i psovali su ceo mec.

add me na fejs /knezeviccs posalji mi u inbox ko si Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





main gaming !  Empty
PočaljiNaslov: Re: main gaming !    main gaming !  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
main gaming !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Welcome :: Kanta :: Kanta :: AIMGRYNiA Turanaments #1 :: Demos & ScreenShots-
Skoči na: